Sedesow Michaił Iwanowicz

Michaił Iwanowicz Sedesow urodził się w 1924 roku na syberyjskiej prowincji. W swoim smutnym jak kapitalizm żywocie nawet nie myślał że los rzuci go na moskiewskie salony.

Młody Michaił przyzwyczjony na swej głebokiej prowincji do dwóch sztachet wbitych w ziemię za chałupą, nie mógł pojąć jak wyżej postawieni towarzysze na moskiewskich salonach notorycznie obsrywają sobie nogawki. Sedesow w swych przemyśleniach wpadł na genialny w swej prostocie wynalazek. Postanowił zamontować poprzeczną deskę z otworem na której można się wygodnie rozsiąść bez obaw o dolne partie gardzeroby.

Ten wiekopomny wynalazek od tego momentu znany jest, na cześć konstruktora i odkrywcy, jako deska Sedesowa.

Wynalazki:

Dodaj komentarz

 • NAWIGACJA

 • ZASADY

  1. Każdy, kto odkrył uczonego, może go śmiało dodać przez formularz. Odkrywca powinien dołączyć krótką biografię. Zgłoszony naukowiec podlega weryfikacji (moderacji) przez nasz zespół badaczy.

  2. Dodajemy takich uczonych, których nazwiska lingwistycznie pasują do wynalazków. Bardzo nieliczne wyjątki potwierdzają tę regułę. Szanujemy naukę - piszemy bez obelg i używamy poprawnej polszczyzny.

  3. Wszelkie sugestie dotyczące działania serwisu zgłaszamy za pomocą formularza kontaktowego, łatwo dostępnego z prawej strony. W ten sposób NIE dodajemy naukowców.

 • INFORMACJA

  Komitet Centralny Zespołu ds. Badań nad Nauką Radziecką (KCZdBnNR) wykorzystuje na tej stronie technologię polegającą na przechowywaniu ciasteczek na komputerach Obywateli. Dzięki temu KCZdBnNR wie, skąd pochodzą Obywatele odwiedzający serwis.

  Informacja ta jest regularnie wykorzystywana podczas cyklicznych obrad KCZdBnNR, na których rumiani członkowie KCZdBnNR wspólnie radują się i śpiewają pieśni, patrząc na ilościowe i graficzne odwzorowania odwiedzin Obywateli.

  KCZdBnNR jednocześnie informuje, że Igor Internetow - twórca Przeglądarki - przewidział w swoim wynalazku możliwość wyłączenia akceptacji ciasteczek na życzenie Obywatela.

 • KONTAKT

   Kontakt z nami za pomocą poniższego formularza:

   * Twoje imię

   * Twój e-mail

   Temat

   Twoja wiadomość

   * - pole wymagane