Brzozow Nikołaj Aljeksandrowicz

Znany radziecki chemik.
Jego talent ujawnił się, gdy podczas pewnej spokojnej nocy został brutalnie obudzony, uspany tępym narzędziem, wepchnięty do wora, a następnie do bagażnika czarnej Wołgi.
To sam Pierwszy Sekretarz zaprosił Brzozowa na prywatne spotkanie!
Sprawa była wagi państwowej! Pierwszy Sekretarz łysiał od trosk i problemów kraju! „Poradźcież cuś tawarjiszu Nikołaju!” Brzozow wziął się zaraz do pracy w laboratorium – wszak nie wypadało odmówić! Już po kilku dniach powstała mikstura, która zlikwidowała problem towarzysza sekretarza! Jej oficjalna nazwa trzymana jest do dziś w ścisłej tajemnicy. Wiadomo tylko, że zachodni wywiad nazywał ów specyfik „Wodą Brzozowa”.

Wynalazki:

Dodaj komentarz

 • NAWIGACJA

 • ZASADY

  1. Każdy, kto odkrył uczonego, może go śmiało dodać przez formularz. Odkrywca powinien dołączyć krótką biografię. Zgłoszony naukowiec podlega weryfikacji (moderacji) przez nasz zespół badaczy.

  2. Dodajemy takich uczonych, których nazwiska lingwistycznie pasują do wynalazków. Bardzo nieliczne wyjątki potwierdzają tę regułę. Szanujemy naukę - piszemy bez obelg i używamy poprawnej polszczyzny.

  3. Wszelkie sugestie dotyczące działania serwisu zgłaszamy za pomocą formularza kontaktowego, łatwo dostępnego z prawej strony. W ten sposób NIE dodajemy naukowców.

 • INFORMACJA

  Komitet Centralny Zespołu ds. Badań nad Nauką Radziecką (KCZdBnNR) wykorzystuje na tej stronie technologię polegającą na przechowywaniu ciasteczek na komputerach Obywateli. Dzięki temu KCZdBnNR wie, skąd pochodzą Obywatele odwiedzający serwis.

  Informacja ta jest regularnie wykorzystywana podczas cyklicznych obrad KCZdBnNR, na których rumiani członkowie KCZdBnNR wspólnie radują się i śpiewają pieśni, patrząc na ilościowe i graficzne odwzorowania odwiedzin Obywateli.

  KCZdBnNR jednocześnie informuje, że Igor Internetow - twórca Przeglądarki - przewidział w swoim wynalazku możliwość wyłączenia akceptacji ciasteczek na życzenie Obywatela.

 • KONTAKT

   Kontakt z nami za pomocą poniższego formularza:

   * Twoje imię

   * Twój e-mail

   Temat

   Twoja wiadomość

   * - pole wymagane