Przymusow Antonow Michajłowicz

Uczony Akademii Nauk ZSRR, członek korespondent AN (zaliczone 4 klasy szkoły podstawowej po 2 lata każdy rok co zapewniło mu gruntowne poznanie alfabetu i swobodne liczenie w zakresie od 0 do 25), członek z ramienia wysunięty na czoło Partii oraz wieloletni kierownik obozów reedukacyjnych.

Chcąc urozmaicić pobyt obozowiczów wprowadził niskobudżetową dla państwa metodę pracy. W swoim wynalazku opierał się mocno na pracach Stanisława Strumilina Budżetowa (inaczej by się przewrócił bo tak był pijany).

Jego wynalazek został entuzjastycznie przyjęty przez Radę Najwyższą ZSRR i szeroko wprowadzony do użytku. Znany jest do dzisiaj jako „Praca Przymusowa”.

Wynalazki:

Dodaj komentarz

 • NAWIGACJA

 • ZASADY

  1. Każdy, kto odkrył uczonego, może go śmiało dodać przez formularz. Odkrywca powinien dołączyć krótką biografię. Zgłoszony naukowiec podlega weryfikacji (moderacji) przez nasz zespół badaczy.

  2. Dodajemy takich uczonych, których nazwiska lingwistycznie pasują do wynalazków. Bardzo nieliczne wyjątki potwierdzają tę regułę. Szanujemy naukę - piszemy bez obelg i używamy poprawnej polszczyzny.

  3. Wszelkie sugestie dotyczące działania serwisu zgłaszamy za pomocą formularza kontaktowego, łatwo dostępnego z prawej strony. W ten sposób NIE dodajemy naukowców.

 • INFORMACJA

  Komitet Centralny Zespołu ds. Badań nad Nauką Radziecką (KCZdBnNR) wykorzystuje na tej stronie technologię polegającą na przechowywaniu ciasteczek na komputerach Obywateli. Dzięki temu KCZdBnNR wie, skąd pochodzą Obywatele odwiedzający serwis.

  Informacja ta jest regularnie wykorzystywana podczas cyklicznych obrad KCZdBnNR, na których rumiani członkowie KCZdBnNR wspólnie radują się i śpiewają pieśni, patrząc na ilościowe i graficzne odwzorowania odwiedzin Obywateli.

  KCZdBnNR jednocześnie informuje, że Igor Internetow - twórca Przeglądarki - przewidział w swoim wynalazku możliwość wyłączenia akceptacji ciasteczek na życzenie Obywatela.

 • KONTAKT

   Kontakt z nami za pomocą poniższego formularza:

   * Twoje imię

   * Twój e-mail

   Temat

   Twoja wiadomość

   * - pole wymagane