Mieszkaniow Wasyl Aleksandrowicz

Wielki uczony ZSRR, filozof.

Zastanawiając się nad potrzebą przynależności, zdefiniowaną przez swojego kolegę Maslowa, wymyślił możliwość zrzeszania ludzi w społecznościach, które powstawały wśród mieszkańców bloków.

Powstała w ten sposób pierwsza społeczność została określona jako Spółdzielnia Mieszkaniowa. Cieszyła się takim zainteresowaniem wśród ludu pracującego, że nie nadążano z budowaniem kolejnych bloków (przynajmniej taka była wersja aparatu władzy).

Wtedy Wasyl Mieszkaniow zaczął wydawać ludziom specjalne książeczki, gdzie mogli gromadzić środki oni na poczet przyszłej przynależności do Wspólnoty. W ten sposób powstała Książeczka Mieszkaniowa.

Wynalazki: ,

Dodaj komentarz

  • NAWIGACJA

  • ZASADY

    1. Każdy, kto odkrył uczonego, może go śmiało dodać przez formularz. Odkrywca powinien dołączyć krótką biografię. Zgłoszony naukowiec podlega weryfikacji (moderacji) przez nasz zespół badaczy.

    2. Dodajemy takich uczonych, których nazwiska lingwistycznie pasują do wynalazków. Bardzo nieliczne wyjątki potwierdzają tę regułę. Szanujemy naukę - piszemy bez obelg i używamy poprawnej polszczyzny.

    3. Wszelkie sugestie dotyczące działania serwisu zgłaszamy za pomocą formularza kontaktowego, łatwo dostępnego z prawej strony. W ten sposób NIE dodajemy naukowców.

  • INFORMACJA

    Komitet Centralny Zespołu ds. Badań nad Nauką Radziecką (KCZdBnNR) wykorzystuje na tej stronie technologię polegającą na przechowywaniu ciasteczek na komputerach Obywateli. Dzięki temu KCZdBnNR wie, skąd pochodzą Obywatele odwiedzający serwis.

    Informacja ta jest regularnie wykorzystywana podczas cyklicznych obrad KCZdBnNR, na których rumiani członkowie KCZdBnNR wspólnie radują się i śpiewają pieśni, patrząc na ilościowe i graficzne odwzorowania odwiedzin Obywateli.

    KCZdBnNR jednocześnie informuje, że Igor Internetow - twórca Przeglądarki - przewidział w swoim wynalazku możliwość wyłączenia akceptacji ciasteczek na życzenie Obywatela.

  • KONTAKT

      Kontakt z nami za pomocą poniższego formularza:

      * Twoje imię

      * Twój e-mail

      Temat

      Twoja wiadomość

      * - pole wymagane