Płciow Jewgienij Pawłowicz

Radziecki uczony, członek Akademii nauk ZSRR. Zawodowo zajmował się fizyką niskich temperatur w zimie.

Swoje badania przeprowadzał za pomocą zwykłego termometru umieszczonego za oknem, który codziennie rano i wieczorem obserwował. W wolnych chwilach oraz w sezonie letnim seksuolog-amator-teoretyk oraz ekschibicjonista-praktyk. W swoich badaniach zawodowych nie osiągnął sukcesów, za to sławę i uznanie przyniosły mu badania amatorskie prowadzone na niwie seksualno-ekschibicjonistycznej.

Siedząc letnimi wieczorami w Moskiewskich parkach ubrany tylko w płaszcz, skarpetki i sandały dokonywał badań i obserwacji zmienych stanów reakcji kobiet na widok jego… probierza. Zaobserwował, iż część kobiet biorących udział w „badaniu” nie reaguje na prezentowane bodźce. Stąd też wysnuł wniosek iż mogą to być kobiety o stałym stanie skupienia i ujemnej temperaturze własnej. Nazwał to oziębłością zaś na jego cześć za dokonane odkrycie stan ten nazwano oficjalnie jako oziębłość Płciowa.

Wynalazki:

Dodaj komentarz

 • NAWIGACJA

 • ZASADY

  1. Każdy, kto odkrył uczonego, może go śmiało dodać przez formularz. Odkrywca powinien dołączyć krótką biografię. Zgłoszony naukowiec podlega weryfikacji (moderacji) przez nasz zespół badaczy.

  2. Dodajemy takich uczonych, których nazwiska lingwistycznie pasują do wynalazków. Bardzo nieliczne wyjątki potwierdzają tę regułę. Szanujemy naukę - piszemy bez obelg i używamy poprawnej polszczyzny.

  3. Wszelkie sugestie dotyczące działania serwisu zgłaszamy za pomocą formularza kontaktowego, łatwo dostępnego z prawej strony. W ten sposób NIE dodajemy naukowców.

 • INFORMACJA

  Komitet Centralny Zespołu ds. Badań nad Nauką Radziecką (KCZdBnNR) wykorzystuje na tej stronie technologię polegającą na przechowywaniu ciasteczek na komputerach Obywateli. Dzięki temu KCZdBnNR wie, skąd pochodzą Obywatele odwiedzający serwis.

  Informacja ta jest regularnie wykorzystywana podczas cyklicznych obrad KCZdBnNR, na których rumiani członkowie KCZdBnNR wspólnie radują się i śpiewają pieśni, patrząc na ilościowe i graficzne odwzorowania odwiedzin Obywateli.

  KCZdBnNR jednocześnie informuje, że Igor Internetow - twórca Przeglądarki - przewidział w swoim wynalazku możliwość wyłączenia akceptacji ciasteczek na życzenie Obywatela.

 • KONTAKT

   Kontakt z nami za pomocą poniższego formularza:

   * Twoje imię

   * Twój e-mail

   Temat

   Twoja wiadomość

   * - pole wymagane