Wyborow Władymir Władymirowicz

Urodził się w dalekiej Jakucji w rodzinie słynnego iluzjonisty i dojarki. Od najmłodszych lat interesował się procesami chemicznymi zachodzącymi w naczyniach wypełnionych drożdżami i zacierem. Opracował nowoczesną metodę destylacji bimbru, doprowadzając płyn do krystalicznej przejrzystości. Niestety, nie znajdował zrozumienia u współcześnie żyjących obywateli, dla których wydłużenie procesu destylacji oznaczało dodatkowe godziny oczekiwania na produkt finalny. Którejś nocy jego notatki z zapiskami zostały w niewyjaśnionych okolicznościach przejęte przez polskich zesłańców na Syberii i przemycone do Królestwa Polskiego. Badacze toczą spory, czy akcję tą przeprowadziło FSB w porozumieniu z ABW, czy Mossad wraz z CIA.

Od tego czasu wynalazek Władymira Władymirowicza jest bezprawnie wytwarzany na ziemiach Polski jako Wódka Wyborowa.

Wynalazki:

Komentarzy: 1

 1. dooombczak

  :))) ja pracujęę!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

 • NAWIGACJA

 • ZASADY

  1. Każdy, kto odkrył uczonego, może go śmiało dodać przez formularz. Odkrywca powinien dołączyć krótką biografię. Zgłoszony naukowiec podlega weryfikacji (moderacji) przez nasz zespół badaczy.

  2. Dodajemy takich uczonych, których nazwiska lingwistycznie pasują do wynalazków. Bardzo nieliczne wyjątki potwierdzają tę regułę. Szanujemy naukę - piszemy bez obelg i używamy poprawnej polszczyzny.

  3. Wszelkie sugestie dotyczące działania serwisu zgłaszamy za pomocą formularza kontaktowego, łatwo dostępnego z prawej strony. W ten sposób NIE dodajemy naukowców.

 • INFORMACJA

  Komitet Centralny Zespołu ds. Badań nad Nauką Radziecką (KCZdBnNR) wykorzystuje na tej stronie technologię polegającą na przechowywaniu ciasteczek na komputerach Obywateli. Dzięki temu KCZdBnNR wie, skąd pochodzą Obywatele odwiedzający serwis.

  Informacja ta jest regularnie wykorzystywana podczas cyklicznych obrad KCZdBnNR, na których rumiani członkowie KCZdBnNR wspólnie radują się i śpiewają pieśni, patrząc na ilościowe i graficzne odwzorowania odwiedzin Obywateli.

  KCZdBnNR jednocześnie informuje, że Igor Internetow - twórca Przeglądarki - przewidział w swoim wynalazku możliwość wyłączenia akceptacji ciasteczek na życzenie Obywatela.

 • KONTAKT

   Kontakt z nami za pomocą poniższego formularza:

   * Twoje imię

   * Twój e-mail

   Temat

   Twoja wiadomość

   * - pole wymagane