Wołow Marian Wardzałowicz

Największy z radzieckich uczonych, niemal odkrywca! Wynalazł dupę (dupa Wołowa), po czym radośnie odkrył ją przed tłumem ludzi zebranym na Placu Czerwonym w Moskwie. Ten czyn do dzisiaj ma wielu naśladowców, również wśród twórców tej strony ;)

Wynalazki:

komentarzy 10

 1. nieźle nasrane mają w głowie 'twórcy’ tej strony!

 2. Mamy nasrane, aż się przelewa!

  „Człowiek z ideą uważany jest za wariata – do momentu, aż jego idea zwycięży.”
  Albert Einstein

 3. A ktoś potem z wiaderkiem chodzi i zbiera coście napaskudzili! Afe, afe

 4. do modlszka: zamilcz kobieto^_^ btw Wołow rulezzz

 5. a ja ostatnio tez cos odkrylem… bylem na plazy nudystow i zobaczylem ze kobieta nie ma wacka ino kępe wlochów!!! jaja jak berety!!!

 6. „Łączymy się z Tobą w bulu i nadzieji”.

 7. dr_piranha

  W opisie należałoby moim zdaniem podkreślić, że to Wołow wymyślił słowo „dupa” (i skąd się ono wzięło), jak również zwrócić uwagę na wielkość (!) jego „wynalazku” XD

 8. do dr_pirania:
  masz ,,byka!!!”zajrzyj do słownika

 9. dr_piranha

  do o.: Wołow to nie mój uczony, a w swojej wypowiedzi błędu nie widzę, nawet po gruntownej analizie i konsultacji ze Słownikiem Ortograficznym PWN. Zatem takim malkontentom odpowiadam stanowczo:”NIE UCZ OJCA DZIECI ROBIĆ!” i nie odzywaj się, jeśli się nie znasz.

 10. Artykuł niesolidny – brak daty wynalezienia dupy, perypetii z tym związanych, historii nieudanych prototypów i ich statusu: „do dupy”, aż to określenie mi się ciśnie na ustach…

Dodaj komentarz

 • NAWIGACJA

 • ZASADY

  1. Każdy, kto odkrył uczonego, może go śmiało dodać przez formularz. Odkrywca powinien dołączyć krótką biografię. Zgłoszony naukowiec podlega weryfikacji (moderacji) przez nasz zespół badaczy.

  2. Dodajemy takich uczonych, których nazwiska lingwistycznie pasują do wynalazków. Bardzo nieliczne wyjątki potwierdzają tę regułę. Szanujemy naukę - piszemy bez obelg i używamy poprawnej polszczyzny.

  3. Wszelkie sugestie dotyczące działania serwisu zgłaszamy za pomocą formularza kontaktowego, łatwo dostępnego z prawej strony. W ten sposób NIE dodajemy naukowców.

 • INFORMACJA

  Komitet Centralny Zespołu ds. Badań nad Nauką Radziecką (KCZdBnNR) wykorzystuje na tej stronie technologię polegającą na przechowywaniu ciasteczek na komputerach Obywateli. Dzięki temu KCZdBnNR wie, skąd pochodzą Obywatele odwiedzający serwis.

  Informacja ta jest regularnie wykorzystywana podczas cyklicznych obrad KCZdBnNR, na których rumiani członkowie KCZdBnNR wspólnie radują się i śpiewają pieśni, patrząc na ilościowe i graficzne odwzorowania odwiedzin Obywateli.

  KCZdBnNR jednocześnie informuje, że Igor Internetow - twórca Przeglądarki - przewidział w swoim wynalazku możliwość wyłączenia akceptacji ciasteczek na życzenie Obywatela.

 • KONTAKT

   Kontakt z nami za pomocą poniższego formularza:

   * Twoje imię

   * Twój e-mail

   Temat

   Twoja wiadomość

   * - pole wymagane