Narodow Witalij Iwanowicz

Po śmierci Stalina w latach 50-tych Narodow bardzo długo płakał i myślał jak tu uczcić pamięć Przywódcy. Nakłonił więc Komitet Centralny do ustanowienia ogólnokrajowej żałoby, nazwanej od jego nazwiska Żałoba Narodowa.

Gdy jednak śledztwo wykazało, że to Narodow, pracując dla CIA, jest odpowiedzialny za śmierć Józefa Wissarionowicza poprzez podanie zepsutych pomidorów, nazwano to zdradą i rozstrzelano Narodowa.

Od tego momentu umyślne działanie na szkodę państwa, często na zlecenie obcego wywiadu, znane jest pod pojęciem Zdrada Narodowa.

Wynalazki: ,

Komentarzy: 1

 1. Rada Narodowa to też jest jego sprawa.

Dodaj komentarz

 • NAWIGACJA

 • ZASADY

  1. Każdy, kto odkrył uczonego, może go śmiało dodać przez formularz. Odkrywca powinien dołączyć krótką biografię. Zgłoszony naukowiec podlega weryfikacji (moderacji) przez nasz zespół badaczy.

  2. Dodajemy takich uczonych, których nazwiska lingwistycznie pasują do wynalazków. Bardzo nieliczne wyjątki potwierdzają tę regułę. Szanujemy naukę - piszemy bez obelg i używamy poprawnej polszczyzny.

  3. Wszelkie sugestie dotyczące działania serwisu zgłaszamy za pomocą formularza kontaktowego, łatwo dostępnego z prawej strony. W ten sposób NIE dodajemy naukowców.

 • INFORMACJA

  Komitet Centralny Zespołu ds. Badań nad Nauką Radziecką (KCZdBnNR) wykorzystuje na tej stronie technologię polegającą na przechowywaniu ciasteczek na komputerach Obywateli. Dzięki temu KCZdBnNR wie, skąd pochodzą Obywatele odwiedzający serwis.

  Informacja ta jest regularnie wykorzystywana podczas cyklicznych obrad KCZdBnNR, na których rumiani członkowie KCZdBnNR wspólnie radują się i śpiewają pieśni, patrząc na ilościowe i graficzne odwzorowania odwiedzin Obywateli.

  KCZdBnNR jednocześnie informuje, że Igor Internetow - twórca Przeglądarki - przewidział w swoim wynalazku możliwość wyłączenia akceptacji ciasteczek na życzenie Obywatela.

 • KONTAKT

   Kontakt z nami za pomocą poniższego formularza:

   * Twoje imię

   * Twój e-mail

   Temat

   Twoja wiadomość

   * - pole wymagane