Kwantow Michaił Siergiejewicz

Znany radziecki fizyk, Michaił Siergiejewicz Kwantow, będąc młodym naukowcem, wracał kiedyś do swego domu po ciężkiej libacji z okazji rocznicy święta Wyższości Nauki Radzieckiej nad Imperialistyczną. Idąc sobie pustymi ulicami Stalingradu zauważył, że chwilami stają mu przed oczyma, dwa niezależne, aczkolwiek równoległe sobie światy.

Po całkowitym wytrzeźwieniu, ten genialny naukowiec zaczął studiować to zjawisko. Po mozolnej pracy doszedł do wniosku, że te dwa równoległe światy nie tylko że mogą istnieć, ale naprawdę istnieją, tyle że, jedynie ludzie obdarowani szczególnymi zdolnościami i w bardzo szczególnym stanie fizycznym mogą je zauważyć. Wyniki jego prac stały się podstawą nauki, którą dziś znamy pod nazwą Fizyka Kwantowa.

Wynalazki:

Dodaj komentarz

 • NAWIGACJA

 • ZASADY

  1. Każdy, kto odkrył uczonego, może go śmiało dodać przez formularz. Odkrywca powinien dołączyć krótką biografię. Zgłoszony naukowiec podlega weryfikacji (moderacji) przez nasz zespół badaczy.

  2. Dodajemy takich uczonych, których nazwiska lingwistycznie pasują do wynalazków. Bardzo nieliczne wyjątki potwierdzają tę regułę. Szanujemy naukę - piszemy bez obelg i używamy poprawnej polszczyzny.

  3. Wszelkie sugestie dotyczące działania serwisu zgłaszamy za pomocą formularza kontaktowego, łatwo dostępnego z prawej strony. W ten sposób NIE dodajemy naukowców.

 • INFORMACJA

  Komitet Centralny Zespołu ds. Badań nad Nauką Radziecką (KCZdBnNR) wykorzystuje na tej stronie technologię polegającą na przechowywaniu ciasteczek na komputerach Obywateli. Dzięki temu KCZdBnNR wie, skąd pochodzą Obywatele odwiedzający serwis.

  Informacja ta jest regularnie wykorzystywana podczas cyklicznych obrad KCZdBnNR, na których rumiani członkowie KCZdBnNR wspólnie radują się i śpiewają pieśni, patrząc na ilościowe i graficzne odwzorowania odwiedzin Obywateli.

  KCZdBnNR jednocześnie informuje, że Igor Internetow - twórca Przeglądarki - przewidział w swoim wynalazku możliwość wyłączenia akceptacji ciasteczek na życzenie Obywatela.

 • KONTAKT

   Kontakt z nami za pomocą poniższego formularza:

   * Twoje imię

   * Twój e-mail

   Temat

   Twoja wiadomość

   * - pole wymagane