Bananow Nikita Stiepanycz

Profesor Uniwersytetu Przyjaźni Narodów im. Patrice’a Lumumby w Moskwie.

Wybitny teoretyk ustrojów państw zwijających się. Laureat Nagrody Leninowskiej za wybitny wkład w zwinięcie się szeregu państw afrykańskich wraz z mieszkańcami tychże. Z ramienia Partii i Rządu Radzieckiego doradca prezydentów szeregu krajów V i VI świata, które wybrały drogę rozwoju, wiodącą ku szczęściu Ludu Pracującego miast, wsi i wiosek.

Twórca koncepcji ustrojowej państwa, którą od jego nazwiska przyjęło się nazywać republiką Bananowa. Wielokrotnie wymieniany jako potencjalny laureat Nagrody Nobla – nagrody jednak nie uzyskał, gdyż omyłkowo za każdym razem zgłaszano go w kategorii medycyny.

Wynalazki:

komentarze 3

 1. Podobne idee dogonienia krajów V Świata głoszą też inni wybitni przywódcy jak Tuskov i Palikotov w Tuskolandii (Europa Środkowa). Nikita Bananow może być dumny, bo kto nie zna obietnic Tuskova???

 2. Obietnice Tuskova przebił i to wielokrotnie Jarosław Zbawcow – 3 mln niewidzialnych mieszkań to nie w kij dmuchał ;)

 3. Mariano, niewidzialne mieszkania to jeszcze nic, obecny rząd prowadzi politykę zgodnie z doktryną opracowaną przez Aleksjeja Iwanowicza Wszystkozjebowa ;)

Dodaj komentarz

 • NAWIGACJA

 • ZASADY

  1. Każdy, kto odkrył uczonego, może go śmiało dodać przez formularz. Odkrywca powinien dołączyć krótką biografię. Zgłoszony naukowiec podlega weryfikacji (moderacji) przez nasz zespół badaczy.

  2. Dodajemy takich uczonych, których nazwiska lingwistycznie pasują do wynalazków. Bardzo nieliczne wyjątki potwierdzają tę regułę. Szanujemy naukę - piszemy bez obelg i używamy poprawnej polszczyzny.

  3. Wszelkie sugestie dotyczące działania serwisu zgłaszamy za pomocą formularza kontaktowego, łatwo dostępnego z prawej strony. W ten sposób NIE dodajemy naukowców.

 • INFORMACJA

  Komitet Centralny Zespołu ds. Badań nad Nauką Radziecką (KCZdBnNR) wykorzystuje na tej stronie technologię polegającą na przechowywaniu ciasteczek na komputerach Obywateli. Dzięki temu KCZdBnNR wie, skąd pochodzą Obywatele odwiedzający serwis.

  Informacja ta jest regularnie wykorzystywana podczas cyklicznych obrad KCZdBnNR, na których rumiani członkowie KCZdBnNR wspólnie radują się i śpiewają pieśni, patrząc na ilościowe i graficzne odwzorowania odwiedzin Obywateli.

  KCZdBnNR jednocześnie informuje, że Igor Internetow - twórca Przeglądarki - przewidział w swoim wynalazku możliwość wyłączenia akceptacji ciasteczek na życzenie Obywatela.

 • KONTAKT

   Kontakt z nami za pomocą poniższego formularza:

   * Twoje imię

   * Twój e-mail

   Temat

   Twoja wiadomość

   * - pole wymagane