Chodnikow Dmitrij Fiedorowicz

Po zlikwidowaniu Brukowa pojawił się problem. Kostka Brukowa była droga w produkcji i nie można jej było robić z betonu. Dlatego na zjeździe partii podjęto uchwałę o rozpisaniu konkursu na betonowy zamiennik kostki Brukowa. I tak młody i zdolny Enkawudzista Chodnikow stworzył w swoim gułagu Płytę Chodnikowa. Po końcu komunizmu w Polsce w ramach dekomunizacji zaczęto wymieniać je na tzw. puzzle.

Wynalazki:

Komentarzy: 1

 1. A jego syn Boris Dmitrijewicz Chodnikow był słynnym kompozytorem, wyznaczył nowy kierunek w muzyce, który określano jego nazwiskiem – do momentu, kiedy pewnemu producentowi nie spodobała się ta komunistyczna nazwa i zmienił ją na bardziej zachodniobrzmiące disco polo.

Dodaj komentarz

 • NAWIGACJA

 • ZASADY

  1. Każdy, kto odkrył uczonego, może go śmiało dodać przez formularz. Odkrywca powinien dołączyć krótką biografię. Zgłoszony naukowiec podlega weryfikacji (moderacji) przez nasz zespół badaczy.

  2. Dodajemy takich uczonych, których nazwiska lingwistycznie pasują do wynalazków. Bardzo nieliczne wyjątki potwierdzają tę regułę. Szanujemy naukę - piszemy bez obelg i używamy poprawnej polszczyzny.

  3. Wszelkie sugestie dotyczące działania serwisu zgłaszamy za pomocą formularza kontaktowego, łatwo dostępnego z prawej strony. W ten sposób NIE dodajemy naukowców.

 • INFORMACJA

  Komitet Centralny Zespołu ds. Badań nad Nauką Radziecką (KCZdBnNR) wykorzystuje na tej stronie technologię polegającą na przechowywaniu ciasteczek na komputerach Obywateli. Dzięki temu KCZdBnNR wie, skąd pochodzą Obywatele odwiedzający serwis.

  Informacja ta jest regularnie wykorzystywana podczas cyklicznych obrad KCZdBnNR, na których rumiani członkowie KCZdBnNR wspólnie radują się i śpiewają pieśni, patrząc na ilościowe i graficzne odwzorowania odwiedzin Obywateli.

  KCZdBnNR jednocześnie informuje, że Igor Internetow - twórca Przeglądarki - przewidział w swoim wynalazku możliwość wyłączenia akceptacji ciasteczek na życzenie Obywatela.

 • KONTAKT

   Kontakt z nami za pomocą poniższego formularza:

   * Twoje imię

   * Twój e-mail

   Temat

   Twoja wiadomość

   * - pole wymagane