Balonow Giennadij Siergiejewicz

Gromkopierdow, oficer wywiadu KGB, pewnego dnia przechwycił ładunek kauczuku z Afryki do Wielkiej (choć tak naprawdę całkiem malutkiej w porównaniu z dokonaniem Balonowa) Brytanii. Nie wiedząc co z nim zrobić, poradził się generała Balonowa. Ów generał poradził mu: „Sp*****aj, wsadź se do gęby i pożuj”.

Gromkopierdow spróbował. Pod wpływem wódki, którą właśnie wypił, kauczuk zamienił się w pyszną gumę. Po chwili poczuł, że się dusi, więc spróbował wypchnąć ją z otworu gębowego. Pojawiła się ogromn, piękna bańka, która pękła, zabijając na miejscu wszystkich szpiegów w budynku. Gromkopierdow oddał hołd swojemu oficerowi, który naprowadził go na tę wiekopomną myśl, nazywając wynalazek, od jego nazwiska – Guma Balonowa.

Wynalazki:

Dodaj komentarz

 • NAWIGACJA

 • ZASADY

  1. Każdy, kto odkrył uczonego, może go śmiało dodać przez formularz. Odkrywca powinien dołączyć krótką biografię. Zgłoszony naukowiec podlega weryfikacji (moderacji) przez nasz zespół badaczy.

  2. Dodajemy takich uczonych, których nazwiska lingwistycznie pasują do wynalazków. Bardzo nieliczne wyjątki potwierdzają tę regułę. Szanujemy naukę - piszemy bez obelg i używamy poprawnej polszczyzny.

  3. Wszelkie sugestie dotyczące działania serwisu zgłaszamy za pomocą formularza kontaktowego, łatwo dostępnego z prawej strony. W ten sposób NIE dodajemy naukowców.

 • INFORMACJA

  Komitet Centralny Zespołu ds. Badań nad Nauką Radziecką (KCZdBnNR) wykorzystuje na tej stronie technologię polegającą na przechowywaniu ciasteczek na komputerach Obywateli. Dzięki temu KCZdBnNR wie, skąd pochodzą Obywatele odwiedzający serwis.

  Informacja ta jest regularnie wykorzystywana podczas cyklicznych obrad KCZdBnNR, na których rumiani członkowie KCZdBnNR wspólnie radują się i śpiewają pieśni, patrząc na ilościowe i graficzne odwzorowania odwiedzin Obywateli.

  KCZdBnNR jednocześnie informuje, że Igor Internetow - twórca Przeglądarki - przewidział w swoim wynalazku możliwość wyłączenia akceptacji ciasteczek na życzenie Obywatela.

 • KONTAKT

   Kontakt z nami za pomocą poniższego formularza:

   * Twoje imię

   * Twój e-mail

   Temat

   Twoja wiadomość

   * - pole wymagane