Internetow Igor Elzabowicz

Od najmłodszych lat interesował się sztuką w każdej postaci. Zaczęło się od oglądania reprodukcji dzieł sztuki zgromadzonych w Ermitażu, drukowanych w sobotnich wydaniach „Prawdy”. Później doszła do tego pasja gromadzenia ciekawych artykułów i cytatów, wklejanych cierpliwie do zeszytów z reglamentowanego papieru.

Z czasem Igor począł usprawniać swój system kolekcjonerski, aż doszedł do perfekcji, zgłaszając swój pomysł instytucjonalnego przeglądania poszukiwanych rzeczy w katalogach do Komunistycznego Wszechzwiązku Rad Innowacyjności. Wymyślony przezeń sposób został następnie przez szpiegów przemysłowych wykradziony na Zachód, gdzie w tajnych laboratoriach prowadzono dalsze badania nad jego usprawnieniem. Igor pozostał jednak w pamięci wszystkich, a jego metoda katalogowania i przeglądania materiałów zgromadzonych przez pokolenia jest teraz powszechnie znany jako przeglądarka Internetowa.

Ojciec wielkiego radzieckiego uczonego, Wasilija Internetowa.

Wynalazki:

Komentarzy: 1

  1. […] Syn Igora Elzabowicza Internetowa. […]

Dodaj komentarz

  • NAWIGACJA

  • ZASADY

    1. Każdy, kto odkrył uczonego, może go śmiało dodać przez formularz. Odkrywca powinien dołączyć krótką biografię. Zgłoszony naukowiec podlega weryfikacji (moderacji) przez nasz zespół badaczy.

    2. Dodajemy takich uczonych, których nazwiska lingwistycznie pasują do wynalazków. Bardzo nieliczne wyjątki potwierdzają tę regułę. Szanujemy naukę - piszemy bez obelg i używamy poprawnej polszczyzny.

    3. Wszelkie sugestie dotyczące działania serwisu zgłaszamy za pomocą formularza kontaktowego, łatwo dostępnego z prawej strony. W ten sposób NIE dodajemy naukowców.

  • INFORMACJA

    Komitet Centralny Zespołu ds. Badań nad Nauką Radziecką (KCZdBnNR) wykorzystuje na tej stronie technologię polegającą na przechowywaniu ciasteczek na komputerach Obywateli. Dzięki temu KCZdBnNR wie, skąd pochodzą Obywatele odwiedzający serwis.

    Informacja ta jest regularnie wykorzystywana podczas cyklicznych obrad KCZdBnNR, na których rumiani członkowie KCZdBnNR wspólnie radują się i śpiewają pieśni, patrząc na ilościowe i graficzne odwzorowania odwiedzin Obywateli.

    KCZdBnNR jednocześnie informuje, że Igor Internetow - twórca Przeglądarki - przewidział w swoim wynalazku możliwość wyłączenia akceptacji ciasteczek na życzenie Obywatela.

  • KONTAKT

      Kontakt z nami za pomocą poniższego formularza:

      * Twoje imię

      * Twój e-mail

      Temat

      Twoja wiadomość

      * - pole wymagane